.

.

Curqia M4 Countersunk Мијалник Конус Чаша Алуминиумска Легура Главата Мијалник Заптивка Чаша Шим За Завртка Беспилотни Летала/Механички Додатоци Модел Делови

Curqia M4 Countersunk Мијалник Конус Чаша Алуминиумска Легура Главата Мијалник Заптивка Чаша Шим За Завртка Беспилотни Летала/Механички

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Големина : М4 Материјал : Алуминиумска Легура, Висок Квалитет и Јачина. Конусна Мијалник Шим Димензија : 11.17 " (OD*Висина). Фина Изработка : завртката за главата на чашата за конуси има фина изработка, мазна површина и без брус. Вклучен пакет : 10 парчиња Подлошки Од Легура М4. Спецификација : Материјал : Боја На Алуминиумска Легура : Црна Конкавна Конвексна Димензија На Заптивка : 11,8 € 4,4 mm/0,46" € 0,17"(OD*Висина) Вклучен Пакет : 10 € Мијалник За Чаши M4 Белешки : Дозволена Грешка : q 2mm Услуга По Продажба : Ѓ Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката