.

.

Орев Дрво Спутник Лустери 10 Светла Модерен Приврзок Осветлување Гроздобер Таванот Светло Тела, Црна, Трпезарија Спална Соба Дневна Соба Кујна

Орев Дрво Спутник Лустери 10 Светла Модерен Приврзок Осветлување Гроздобер Таванот Светло Тела, Црна, Трпезарија Спална Соба Дневна

Оценка на стоката:

DEN 735.84
Достапност
Производот е достапен

Лесна Инсталација : овој лустер спутник го вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација-Сите 10 краци се претходно жични и претходно навојни, нема повеќе склопување Нежно навојте ја преостанатата жица и рацете во централната топка и навојте ја главната жица низ продолжните прачки, а потоа инсталирајте и прицврстете ја во таванската кутија. Прилагодлива Висина : вклучени се 4 продолжни прачки, можете да ја прилагодите висината на висината за да го достигнете вашето барање, за да може да се прикажат повеќе дисплеи за да одговараат на секој простор. Исто така, може да се инсталира на наклонет или паралелен таван. Затемнето : Целосно затемнето Со компатибилен прекинувач за затемнување и светилки за затемнување за да создадете совршена атмосфера што ве прави удобни(Прекинувачот За Затемнување Не Е Вклучен). Услов за сијалица : Компатибилен СО LED, CFL, халогени или блескаво светилки 60 вати или помалку(Светилки Не Се Вклучени). Овие лустери ќе го ажурираат вашиот дом со неговиот ретро-модерен и привлечен дизајн. Идеално за закачување во простор од 15-30 квадратни метри.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката