.

.

Барселона Шпанија Рамен Обележје Шема Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

Барселона Шпанија Рамен Обележје Шема Огледало Пренослив Компактен Џеб Шминка Двострано Стакло

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина. Карактеристика : - Во Облик На Срце; - Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови ; -Се Отвора со две стаклени огледала; -Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи). Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина. Карактеристика : - Во Облик На Срце; - Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови ; -Се Отвора со две стаклени огледала; -Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи)Класификација : Огледало, Шминка, алатки За Убавинакарактеристика : -Во Облик На Срце-Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови-Се Отвора со две стаклени огледала-Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива при секојдневна употреба.- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката