.

.

Ангоил Полици Завиткајте Кади Кујна Алатка Монтиран Со Виси Филм За Складирање Пластични Држат Ѕид Дома Бања Фолија Алуминиум Самолепливи Полнење Ѕид Монтирани Д?

Ангоил Полици Завиткајте Кади Кујна Алатка Монтиран Со Виси Филм За Складирање Пластични Држат Ѕид Дома Бања Фолија Алуминиум

Оценка на стоката:

DEN 298.24
Достапност
Производот е достапен

ЅИД БАЊА ПОЛИЦА Внимателно цврсти материјали,, и ' рѓа-доказ, и имаат долго време услуга ЗАВРШИ ДИСПЕНЗЕРОТ со СЛАЈД МАШИНА произведени со професионална технологија за да се обезбеди на производот и може да работи за долго време. ДРЖАЧ ЗА ЗАВИТКУВАЊЕ може да им се даде и на вашите пријатели или семејство како подарок за загревање на куќата, што е многу погодно и практично. КУЈНА ФОЛИЈА ПРИБОР Изработени од висококвалитетен абс материјал отпорен НА абс,. Кујната е, помагајќи ви ефикасно да ја исечете пластичната фолија. ДРЖАЧ ЗА ФОЛИЈА за ХРАНА Строго вклопување и невидливо складирање, може да се закачи во плакарот или покрај фрижидерот, не зазема простор и е лесен за пристап. Список на пакети 1 x Карактеристики на машината За сечење филм-Големина : 38,50Х9, 50Х7, 80см/15, 13Х3, 73Х3, 07ин диспензерот за пластична фолија. - Дизајнот на имитационото лежиште го повлекува филмот за храна помазен и полесен за употреба, Внесете огромна погодност во вашиот живот. - Едно е мулти -, може да биде како мала полица, со максимално оптоварување од три килограми, заштеда на простор во вашата кујна пластична храна фолија диспензерот. - Стилскиот и едноставен дизајн може добро да ја украси вашата кујна . Можете да го користите со доверба бања ѕид полици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката