.

.

Хоперо Еднонасочна Струја Приклучок За Полнење Со Замена На Кабелски Ремен За Леново Идеапад З580 З585

Хоперо Еднонасочна Струја Приклучок За Полнење Со Замена На Кабелски Ремен За Леново Идеапад З580 З585

Оценка на стоката:

DEN 104.96
Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов(оригинален/професионален прилагоден), секоја ставка се тестира една по една пред испорака и со безбеден пакет Сите слики се реални(од Делови за Надеж), ве молиме внимателно проверете го моделот/серијата на производот и сликите пред купувањето(мала разлика може да постои поради различни серии, може да контактирате со нас за да потврдите). Гаранција на производот : 6 месеци замена/наплата, ве молиме контактирајте не пред враќањето. Потребно е професионално знаење и вештина за ефективна инсталација. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте со услугата за клиенти На Хоуппартс, ние ќе ви понудиме најбрза услуга и најдобро решение. Состојба на производот ние продаваме само сосема нов производ, но замената е посебна ставка, дел од предметот може да има гребнатини, лепак, изгледа како стар, тоа е нормално и нема никакво влијание, ве молиме љубезно да знаете пред купувањето. За Враќање : Понекогаш клиентот не сфати дека купил погрешна ставка или не инсталирал правилно, ве молиме контактирајте не пред да поднесете барање за враќање(освен што повеќе не е потребно), ние ќе ви помогнеме да го потврдите прашањето и да ви дадеме најдобро решение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката