.

.

Uxzdx cujux Нова романтична класична пијано модел музичка кутија танцувачки балерина рачно чудак музички кутии роденденски свадба Loveубов подарок дома декорација

Uxzdx cujux Нова романтична класична пијано модел музичка кутија танцувачки балерина рачно чудак музички кутии роденденски свадба Loveубов

Оценка на стоката:

DEN 2001.92
Достапност
Производот е достапен

Класично танцување балет девојки пијано музичка кутија, класична песна на Алис, клучеви за пијано може автоматски да скокне подеми и падови, како вистински луѓе во операцијата Плеј; Најпопуларната, елегантната, многу убава извонредна античка типична музичка кутија за пијано; Отворете го насловната страница на клучот за пијано може да ужива во шест циклус на класична музика со песна; Површината на пијано со чист и свеж и рурален стил роза шема, рачната работа е деликатна добро;. Девојчето ќе танцува будно со прекрасна музичка мелодија, бесплатна ротација;. Класично танцување балет девојки пијано музичка кутија, класична песна на Алис, клучеви за пијано може автоматски да скокне подеми и падови, како вистински луѓе во операцијата игра; Корицата може да ужива во шест циклус на класична музика со песни; циклус на пијано со чист и свеж и рурален стил роза, направете ја рачната работа е деликатна добро; девојката ќе танцува со прекрасна музичка мелодија, бесплатна ротација; Категорија : Музика боксер : Пијано музика Белматеријал : Plasticbeautiful Moldious Music, како што е пролетта е течно, контролните органи и копчињата автоматски ќе ја тепаат играта! Од груба обработка до готови производи, секој детал ја вклучува мудроста и потта на занаетчиите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката