.

.

Муум Канцелариски Послужавници За Биро, Тропски Животни, Кожен Фиока За Камериер Кутии За Гребење Мал Фиока За Домашна Канцеларија

Муум Канцелариски Послужавници За Биро, Тропски Животни, Кожен Фиока За Камериер Кутии За Гребење Мал Фиока За Домашна Канцеларија

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4-те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да се спакува рамно во вашиот случај или торба кога патувате,го прави одличен придружник за патување при поставување авион или на патување низ целиот свет Повеќенаменско Складирање кутијата за складирање организира козметика, четки за шминка, телефон, промена, клуч и гледајте така натаму. И повеќе за вашите мали додатоци, исто така, погодност за чување работи за дома, канцеларија, забава на отворено како послужавник за коцки и убав изглед како мебел. Димензија На производот проширената големина : 20,5 х 20,5 см / 8,07 х 8,07 инчи; преклопена големина : 14,5 х 14,5 х 3см / 5,71 х 5,71 х 1,18 инчи. Кутии За складирање Симпатична држачот за послужавник со деликатна кожна текстура И 300Д ПВЦ, само треба да се избрише со крпа. Мода Кожа Камериер Послужавник Многу убаво, модерен, атрактивен за декорација на елегантна соба или канцеларија. Димензионимуум кожна фиока организатор мерки : 20,5 х 20,5 см/8,07 х 8,07 инчи; 16 х 16см/ 6,30 х 6,30 инчи (ширина х должина х висина).Функционалнамуумска фиока за Кожа организира дизајнирана и изработена со цел производство на функционален производ и удобен и модерен додаток на кој може да се потпрете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката