.

.

Нерѓосувачки челик Fidget ringsвони за мажи, Sliver Fidget Rings за вознемиреност кај жени, ладен сет за прстен за вртење, црно -машка свадба бенд прстен пакет

Нерѓосувачки челик Fidget ringsвони за мажи, Sliver Fidget Rings за вознемиреност кај жени, ладен сет за прстен за вртење, црно -машка

Оценка на стоката:

DEN 239.84
Достапност
Производот е достапен

Совети : 9 прстени со спин на компјутери, 7 компјутери едноставни прстени ✔Quantity : 16 компјутери. ✔Color : Црно и сребро. ✔ Материјал : Не'рѓосувачки челик, кој гарантира голема јачина и цврстина. Ship ширина на опсегот : 4мм, 5мм, 6мм, ширина од 8 мм. ✔ Големина на градење : 7 (17,32мм), 8 (18,14мм), 9 (18,95мм), 10 (19,76мм), 11 (20,57мм). ✔ Features : огледало, едноставен класик, дизајн на врти, помагаат во намалување на вознемиреноста, подарокот на loversубовниците. ✔ Нашите бендови за венчавки од не'рѓосувачки челик ќе бидат одлични во заменувањето на вашиот официјален свадбен бенд за да го чувате безбеден од изгребан или оштетен. Совети : 9 прстени со спин на компјутери, 7 компјутери едноставни прстени. ✔Quantity : 16 компјутери. ✔Color : Црно и сребро. ✔ Материјал : Не'рѓосувачки челик, кој гарантира голема јачина и цврстина. Ship ширина на опсегот : 4мм, 5мм, 6мм, ширина од 8 мм. ✔ Големина на градење : 7 (17,32мм), 8 (18,14мм), 9 (18,95мм), 10 (19,76мм), 11 (20,57мм). ✔ Features : огледало, едноставен класик, дизајн на врти, помагаат во намалување на вознемиреноста, подарокот на loversубовниците.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката