.

.

Thinkfit Јасно Оброк Првично Торба со 6 BPA-Слободен, Еднократно, Микробранова Печка, Замрзнувач Безбедно Јасно Контејнери За Храна И Повеќе | Јасна Ручек Кеси За Работа С

Thinkfit Јасно Оброк Првично Торба со 6 BPA-Слободен, Еднократно, Микробранова Печка, Замрзнувач Безбедно Јасно Контејнери За Храна И Повеќе

Оценка на стоката:

DEN 735.20
Достапност
Производот е достапен

ЈАСНА ТОРБА ЗА РУЧЕК ЗА ПОДГОТОВКА НА ОБРОЦИ : чистите кеси за ручек На Think Fit за поправните службеници вклучуваат 6 контејнери за подготовка на оброци, диспензер за апчиња, шејкер чаша и 2 пакувања мраз Освен што се популарни кај мажите и жените со активен животен стил и бурни распореди, нашите торби за ручек се популарни и кај поправните и безбедносните службеници. Оваа проѕирна пластична кеса има прилагодлив ремен за рамо и џеб за складирање клучеви, паричник или телефон. 6 ИСЧИСТЕТЕ ГИ КОНТЕЈНЕРИТЕ ЗА ХРАНА ЗА КОНТРОЛА на ПОРЦИИТЕ : секој сад со порции има капаци што цврсто запечатуваат за да ги задржат закуските и произведуваат свежи и вкусни. Ако сте на строг план за оброци, нашите шест проѕирни контејнери за храна ви овозможуваат да ја делите храната според вашите потреби. Овие контејнери за храна се исто така без БПА. БЕЗБЕДНО ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА, МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА И ЗАМРЗНУВАЧ : нашите чисти торбички доаѓаат со контејнери за складирање храна што се микробранови, замрзнати и безбедни за миење садови, што ги прави идеални контејнери за храна за луѓе со зафатен распоред. Овие безбедносни јасни кеси за ручек, исто така, вклучуваат 23оз чиста чаша за шејкер со капак, пакувања мраз за повеќекратна употреба и кутија за апчиња со витамини и додатоци, за целосна и удобна торба за ручек во движење!. ПОГЛЕДНЕТЕ ПРЕКУ ТОРБА ЗА БЕЗБЕДНОСТ : нашите проѕирни чанти се изградени со ултра јасен пвц и балистичка мрежа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката