.

.

Нбк Јапонија МЈС-55ЦСК-БЛ 11мм до 18мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈС-55ЦСК-БЛ 11мм до 18мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Оценка на стоката:

DEN 2205.76
Достапност
Производот е достапен

Нбк Јапонија МЈС-55ЦСК-БЛ 11мм до 18мм-тип флексибилна Спојканбк Јапонија МЈС-55ЦСК-БЛ 11мм до 18мм Флексибилна Спојка од типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 11ммспојка Со 2 Дијаметар : 18ммспојка Должина : 54појка Надворешен Дијаметар : 55материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)5518541429 M6/M513/8 NBK Јапонија MJS-55 CSK-BL 11mm до 18mm флексибилна Спојкамјс-55 CSK-BL-11mm-18мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката