.

.

Фламинго Палма Гроздобер Коска Кина Декоративна Плоча Со Дисплеј Стојат Симпатична Плоча Подарок Дома Декор

Фламинго Палма Гроздобер Коска Кина Декоративна Плоча Со Дисплеј Стојат Симпатична Плоча Подарок Дома Декор

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

коска кина Произведено во САД Или Увезено. ❀ нашата декоративна плоча е изработена од керамички материјал кој е издржлив и има мазна завршница. ❀ нашите украсни обрасци на чинии се убаво дизајнирани и уникатни, одличен начин да го покажете вашиот личен стил. ❀ оваа декоративна плоча е дизајнирана со самолепливо, што може да го направи ѕидот без трага, лесен за инсталирање и лесен за расклопување. ❀ постојат многу начини за поставување на декоративната плоча, која може да се постави тродимензионално, да се постави на масата со основата или да се закачи, од кои сите се многу убави. ❀ коска кина декоративните плочи се погодни за прикажување во простории за учење, канцеларии, влезови и други места. Се препорачува да се избрише со сува крпа. Произведено во САД Или Увезено. ❀ нашата декоративна плоча е изработена од керамички материјал кој е издржлив и има мазна завршница. ❀ нашите украсни обрасци на чинии се убаво дизајнирани и уникатни, одличен начин да го покажете вашиот личен стил. ❀ оваа декоративна плоча е дизајнирана со самолепливо, што може да го направи ѕидот без трага, лесен за инсталирање и лесен за расклопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката