.

.

Ailiber Компатибилен Со Iphone SE 2022 Случај, iPhone SE 2020/ iPhone 7/8 Случај Футрола со Заштитник На Екранот, Вртлив Ремен Клип Kickstand, Тенок Школка Заштитни Телефонски Капак за iPhone SE-?

Ailiber Компатибилен Со Iphone SE 2022 Случај, iPhone SE 2020/ iPhone 7/8 Случај Футрола со Заштитник На Екранот, Вртлив Ремен Клип

Оценка на стоката:

DEN 1051.20
Достапност
Производот е достапен

Компатибилен-Дизајн за i Phone SE 2022 (3-Ти Генерал)/i Phone SE gen 2/ i Phone SE 2020 (4,7 инчи), исто така компатибилен со i Phone 8 (4,7 инчи 2017 Објавен) и i Phone 7 (4,7 инчи 2016 Објавен) Не За i Phone SE (4.0 инчи 2016 Објавен). МАКСИМАЛНА ЗАШТИТА-Тврд пластичен КОМПЈУТЕР. Текстура отпорна на лизгање. Засилени четирите агли. Намалете го ризикот од оштетување. Тврд грб и отстранлив капак за цврсти капки, гребнатини и испакнатини во активности и спортови на отворено. КАЛЕНО СТАКЛО ЗАШТИТНИК НА ЦЕЛ ЕКРАН-Покривање На Цел Екран, Пријателски За Куќишта, мазно чувство, Висока Цврстина, одговор и транспарентност, Лесна инсталација. СЛОБОДЕН KICKSTAND, гледајте видео без држење. ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРТЛИВИОТ РЕМЕН КЛИП, ротирајте 180 степени за да понудите погодност за носење. Постојано стегајте го ременот, чантата, џебот и фармерките. Вграден комплет за чистење за чистење на екранот. ГАРАНЦИЈА-Целосна гаранција за враќање на средствата доколку не сте задоволни со која било причина за производот за 30 дена. Доживотна поддршка за услуги на клиентите. Пребарајте "Ailiber + i Phone SE" за да видите повеќе дизајни или модели. Добредојдовте да додадете Во Кошничка или Листа. Компатибилен-Дизајн за i Phone SE 2022 (3-Ти Генерал)/i Phone SE gen 2/ i Phone SE 2020 (4,7 инчи), исто така компатибилен со i Phone 8 (4,7 инчи 2017 Објавен) и i Phone 7 (4,7 инчи 2016 Објавен). Не За i Phone SE (4.0 инчи 2016 Објавен). МАКСИМАЛНА ЗАШТИТА-Тврд пластичен КОМПЈУТЕР. Текстура отпорна на лизгање. Засилени четирите агли. Намалете го ризикот од оштетување. Тврд грб и отстранлив капак за цврсти капки, гребнатини и испакнатини во активности и спортови на отворено. КАЛЕНО СТАКЛО ЗАШТИТНИК НА ЦЕЛ ЕКРАН-Покривање На Цел Екран, Пријателски За Куќишта, мазно чувство, Висока Цврстина, одговор и транспарентност, Лесна инсталација. СЛОБОДЕН KICKSTAND, гледајте видео без држење. ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРТЛИВИОТ РЕМЕН КЛИП, ротирајте 180 степени за да понудите погодност за носење. Постојано стегајте го ременот, чантата, џебот и фармерките. Вграден комплет за чистење за чистење на екранот. ГАРАНЦИЈА-Целосна гаранција за враќање на средствата доколку не сте задоволни со која било причина за производот за 30 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката