.

.

Biologix 60 ml чиста полистиренски стерилни клетки на културата колби со собрано капаче со приклучок. 5/пакет, 40 пакувања/случај

Biologix 60 ml чиста полистиренски стерилни клетки на културата колби со собрано капаче со приклучок. 5/пакет, 40 пакувања/случај

Оценка на стоката:

DEN 1417.60
Достапност
Производот е достапен

Колбите за култура на клетки се конструирани од Prime Virgin Polystyrene Капаците за приклучоци целосно ја изолираат културата од надворешното опкружување. Краток, широк, аголен дизајн на вратот за лесен пристап. ● Направено од висококвалитетна полистирен од медицинско одделение ● Приклучоци со приклучок целосно ја изолираат културата од надворешното опкружување ● Краток, широк, аглен дизајн на вратот за лесен пристап ● Стерилизиран со зрачење на гама ● Не-пирогени, не-циотоксични ● DNase & RNase бесплатно, човечка ДНК Бесплатно ● Случај од 200.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката