.

.

X-DREE 2m 0.2 Во Внатрешна Диа Полиолефинска Цевка За Отпорност На Пламен Жолта За Поправка На Жица(Tubo ignéfugo de poliolefin de diametro interno DE 2m de 0,2 pulg. Пара репарациј де кабли

X-DREE 2m 0.2 Во Внатрешна Диа Полиолефинска Цевка За Отпорност На Пламен Жолта За Поправка На Жица(Tubo ignéfugo de poliolefin de diametro

Оценка на стоката:

DEN 1102.40
Достапност
Производот е достапен

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Нето Тежина : 12гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Смалувачка Цевка. Внатрешен Дијаметар : 5мм / 0,2"; Сооднос На Собирање : Прибл. Должина ( прибл.) : 2М / 6,6 стапки; Главна Боја : Жолта (Надолжна (приближно.) : 2М / 6,6 стапки; директор На Боја : Амарило. Ниво На Отпорност на пламен : V- - - W-1; Температура На Собирање : 125 C(Nivel de retardante de llama : Por Fur V- - - W-1; Температура de encogimiento : 125 C. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин. Нето Тежина : 12гр; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Смалувачка Цевка. Внатрешен Дијаметар : 5мм / 0,2"; Сооднос На Собирање : Прибл. Должина ( прибл.) : 2М / 6,6 стапки; Главна Боја : Жолта (Надолжна (приближно.) : 2М / 6,6 стапки; директор На Боја : Амарило. Ниво На Отпорност на пламен : V-W-1; Температура На Собирање : 125 C(Nivel de retardante de llama : Por Fur V-W-1; Температура de encogimiento : 125 C. 2m 0,2 Во Внатрешна Диа Полиолефинска Цевка За Отпорност На Пламен Жолта За Поправка На Жицаопис : Погоден За различна електрична изолација И поврзување на кабли и конектори и широко применет За поврзување Или Крајно Ракување, Електрична Жица, Изолација И Искористување на електрична ЖИЦА, Отпорност На корозија на метални прачки Или цевки, Поправка На жица за слушалки И Заштита На Кабелот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката