.

.

Зајаче Љубов Морков Керамички Кафе Чаши Чај Чаша За Какао Лате Капучино

Зајаче Љубов Морков Керамички Кафе Чаши Чај Чаша За Какао Лате Капучино

Оценка на стоката:

DEN 1334.40
Достапност
Производот е достапен

🎁 Чашата има печатени обрасци од двете страни, керамички и може да се користи во машини за миење садови и микробранови печки Тоа е одличен подарок за љубителите на кафе. 🎁 Големина : 8.8 во, ве молиме проверете ја големината пред да ја купите, купете соодветна и направете ја ексклузивна чаша за вас и вашето сакано семејство. 🎁 Ако сте ги купиле нашите чаши, доколку имате какви било прашања или прашања, слободно контактирајте не. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни да купите. 🎁 чашата е изработена од висококвалитетен керамички материјал, убав и практичен, еколошки материјал. Дното на чашата е густо и не се лизга, уникатните уши се удобни за држење, а керамичката чаша е умерена по тежина и издржлива. 🎁 Персонализираните чаши се погодни за кафулиња, канцеларии, домови итн., За родендени, Божиќ, Велигден, годишнини, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, празници, Нова година, Денот на Мајката, Денот на Таткото, загревањето на куќата и секој празник. Уникатен подарок за вашето семејство, најдобрите пријатели и себе си.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката