.

.

Кингстон месинг KS7128WVL Кристал Оникс wallиден сад за садови за мијалник, 10-7/16 “, четкан никел

Кингстон месинг KS7128WVL Кристал Оникс wallиден сад за садови за мијалник, 10-7/16 “, четкан никел

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка. Инсталација на wallидови. 1,2 gpm/4,5 lpm Стипен проток на проток на 60 psi. Елегантно акрилно овално копче се ракува. Заврши отпорна на корозија. Наменето за долготрајна издржливост. Лесно за чистење. Исклучителниот дизајн на оваа тапа вкусно ја разгорува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите убави детали. Прицврстен на wallидот зад вашиот мијалник, хоризонталниот поп додава зачудувачки елемент на дизајнот на вашата бања. Чистењето е исто така направено ветре бидејќи се расчистува контра просторот. Кристал оникс wallид монтирање тапа за бања и неговата одлична цврста конструкција од месинг и завршница со премија од никел, се гарантирани да го гламурираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом за наредните години. Кингстон има една од најразновидните приноси за тапа за бања со wallидови на пазарот. Овие чешми го зголемуваат контра просторот и даваат импресивна изјава. Без разлика дали вашиот простор повикува на исклучително традиционален стил на викторијанска ера или елегантно, минималистичко модерно дело, Кингстон има избор во огромна низа завршни облоги, стилови на рачки и материјали за рачки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката