.

.

Nohclie Print Laptop Ranppack, Classic College School Rankpane, отпорен на вода Casual Daypack Bookbag For Women Medium

Nohclie Print Laptop Ranppack, Classic College School Rankpane, отпорен на вода Casual Daypack Bookbag For Women Medium

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

1 x лаптоп оддел Одговара до 15,6 инчи. 1 x Пространи главни џебови. Чувајте дневни работи - врзува книги, облека. 1 x џеб со патент. Чувајте паричник/пасош итн. Чувајте за мало шише со вода, чаши, чадор итн. 3 x отворен џеб. Чувајте телефони, очила за сонце и други мали предмети.4x 5,3 x16,5 инчи; Се вклопува до 15,6 инчи лаптоп. Материјал за ранец на лаптоп : Водоотпорен полиестер отпорен на гребење (но не и целосно водоотпорен) Неколку мали џебови можат да стават мобилен телефон, пенкала и други мали работи; Ставете го шишето со вода и чадор во 2 мали внатрешни џебови или 2 надворешни странични џебови по вашите желби; 1 џеб од предниот патент може да стави, чаши, паричник, клучеви, слушалки, банка за напојување, мобилен телефон и облека. Подарок : Овој стилски класичен ранец може да биде одличен придружник за колеџ, патување, бизнис, секојдневна употреба и активности на отворено. Практични подароци за тинејџери, дама, пријатели.4x 5,3 x16,5 инчи; Се вклопува до 15,6 инчи лаптоп. Материјал за ранец на лаптоп : Водоотпорен полиестер отпорен на гребење (но не и целосно водоотпорен) Неколку мали џебови можат да стават мобилен телефон, пенкала и други мали работи; Ставете го шишето со вода и чадор во 2 мали внатрешни џебови или 2 надворешни странични џебови по вашите желби; 1 џеб од предниот патент може да стави, чаши, паричник, клучеви, слушалки, банка за напојување, мобилен телефон и облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката