.

.

1/16 x 9/16 ПИНС/челик/обична

1/16 x 9/16 ПИНС/челик/обична

Оценка на стоката:

DEN 2703.84
Достапност
Производот е достапен

Залепени пролетни иглички* Произведени до ASME B18. *Исто така познати како ролни, разделени и склопени иглички. SAE 1070 - 1095 јаглероден челик. Залепени пролетни иглички*. Произведени до ASME B18. *Исто така познати како ролни, разделени и склопени иглички. SAE 1070 - 1095 јаглероден челик. Ролни / пролетни иглички, 1/16 "x 9/16" ролни (пролет) иглички / челик / рамнината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката