.

.

Бигс 2-Xbox 360

Бигс 2-Xbox 360

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Режим на сезона со целосни распореди НА МЛБ, следење на статистиката и управување со списокот, како и можност за играње како дел од тимот и генерален менаџер Епска аркадна акција со поголема игра од животот, стадионите и моделите на играчи обезбедуваат навистина херојско бејзбол искуство. Способноста да ги обучите вашите играчи во мини-игри ориентирани кон акција предизвикани од напредни легендарни потези. Бокал/тесто дуел во Тркалата На Тестото, каде што удирачите се најсилни, но прикрадувањето на теренот покрај ударот ќе ја намали количката на тркалата до крајот на играта. Заработете напојувања предизвикуваат специјални ефекти, како масивна ветрова бура за да спречите слабите да појаснат големо домашно трчање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката