.

.

Домашен Декор, Креативни Занаетчиски Подароци За Мажи И Жени, Книжарници Борови Книжарници Златни Книжарници За Украсување Смола Комплет Од 2 Мат Златни Книжарниц?

Домашен Декор, Креативни Занаетчиски Подароци За Мажи И Жени, Книжарници Борови Книжарници Златни Книжарници За Украсување Смола Комплет Од

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Комплетот Вклучува (2) Книжарници, што е Многу Погодно за Додавање Тропски Вкус на Полицата или Во Кујната Боровите Книжарници Ќе Ги Оживеат Досадните Книжарници. Внатрешните Детали и Извонредната Изработка ќе Ја Претворат Вашата Куќа во Романтичен и Освежувачки Дом во Земјата. Големината на Книгата е 12, 2Х11Х 22,3 См/4, 8Х4, 3Х8, 7ин. Изработен Од Висококвалитетен Полимерен Камен Од Смола, Украсен Со Злато. Леано Смола Структура. Елегантниот Дизајн Додава Убавина Во Вашиот Дом и Ја Организира Канцеларијата, Работниот Простор, Спалната Соба, Библиотеката, Кујната, Спалната Соба или Училиштето. Идеален за Организирање Книги, Цд-А, Двд-А, Конзоли За Видео Игри, Документи, Папки, Списанија или Што Било Друго Што Сакате Да Станете И Да Останете Организирани! Погоден за Секоја Домашна Декорација. Комплетот Вклучува (2) Книжарници, што Е Многу Погодно за Додавање Тропски Вкус на Полицата или Во Кујнатаборовите Книги ќе Ги Оживеат Досадните Книжарници. Внатрешните Детали и Извонредната Изработка ќе Ја Претворат Вашата Куќа во Романтичен и Освежувачки Дом во Земјата.Големината на Книгата е 12, 2Х11Х 22,3 См/4, 8Х4, 3Х8, 7инизработен Од Висококвалитетен Полимерен Камен Од Смола, Украсен со Злато.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката