.

.

Патка Тагови, Крстарење Гумени Патка Тагови, Патка Игра Карти, 35 Пакет, 3 х 3 Инчи, Живот Зачувување Прстен Форма Дизајн, Без Гумени Ленти Или Жици Потребни

Патка Тагови, Крстарење Гумени Патка Тагови, Патка Игра Карти, 35 Пакет, 3 х 3 Инчи, Живот Зачувување Прстен Форма Дизајн, Без Гумени Ленти

Оценка на стоката:

DEN 175.84
Достапност
Производот е достапен

Секоја картичка има перфориран дизајн 35 картички, Не Се Потребни Гумени Ленти или Жици, 3 х 3 инчи. Карневалот гума патка крстарење патка патка таг. Напишете што сакате да кажете во персонализираниот простор на задниот дел од ознаката за патка.повеќе информации, ве молиме погледнете го екранот на сликата. Сакаме да ги видиме вашите патки за крстарење! Оставете слики со вашиот. Среќно Крстарење : Прикачете ги овие ознаки на вратот на патките и раширете ја среќата за крстосувачите. Не заборавајте да фотографирате со неа и да објавувате на социјалните медиуми. Чувајте или скријте, ќе одлучите!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката