.

.

Огледало, Компактно Огледало, Животинска Птица Колибри Мало Елегантно Џебно Огледало, 1 Х 2Х Лупа

Огледало, Компактно Огледало, Животинска Птица Колибри Мало Елегантно Џебно Огледало, 1 Х 2Х Лупа

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

1Издржлив и компактен;.Двојно огледало, лесно за носење. Без разлика дали станува збор за автомобил или ставен ранец е најдобриот избор за огледало;.Приближно 2,25 "ретровизори со дијаметар и дебелина од 0,25" Можат да прифатат прилагодување на моделот, прилагодена шема ве молиме упатства за е-пошта, благодарам!.Двострано огледало од нерѓосувачки челик, едната СТРАНА 1 X, едната СТРАНА 2x зголемување. Оваа ставка е преносливо огледало за шминка, кое е направено од издржлива легура на цинк. Има двострани огледала и прифаќа дизајн на преклопување, лесен за носење во вашиот џеб или чанта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката