.

.

Фенер вози 6202680 Тран -вртежен момент GT Mini, 8 mm ID, 19 mm OD, 19 ширина

Фенер вози 6202680 Тран -вртежен момент GT Mini, 8 mm ID, 19 mm OD, 19 ширина

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Тип на производ : Лежишта и грмушки Димензии на пакетот : 0,406 см L X0. Земја на потекло : Соединетите држави. Тежина на пакет : 0,5 bs. Тип на производ : Лежишта и грмушки. Димензии на пакетот : 0,406 см L X0. Земја на потекло : Соединетите држави. Тежина на пакет : 0,5 bs. Челичните грмушки на вртежниот момент се решение за проблемите со клучевите монтирање - всушност, без клучен грмушка што одговара на критичко време и апликации со висок вртежен момент. Уредот е единечна обвивка за заклучување на ореви со компоненти за блокирање кои обезбедуваат позитивно ослободување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката