.

.

Цицаат иглички за летање во Велика Британија

Цицаат иглички за летање во Велика Британија

Оценка на стоката:

DEN 178.72
Достапност
Производот е достапен

Пинови за известувачи со муви на врвот 24 пинови по пакет. Забавен начин за чување на вашите фотографии, спомени или белешки. Секоја мува е 2 x 1,8 x 1,8 см. Пинови за известувачи со муви на врвот. 24 пинови по пакет. Забавен начин за чување на вашите фотографии, спомени или белешки. Секоја мува е 2 x 1,8 x 1,8 см. Додадете малку хумор на вашата табла со пинови за летање на „Suck Uk“! Користете ги овие уникатни мали иглички за да играте пратични шеги на посетителите, или ставете ги во практична употреба држејќи фотографии и никулци на билети. Добивате 24 пина по пакет, за да ги соберете вашите сеќавања, белешки или да ја направите мајката во законите срцето да прескокне ритам! Иглички пинови за летање во Велика Британија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката