.

.

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,8мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет Надворешен дијаметар 8мм Притисок на пролет 5?

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 0,8мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет Надворешен

Оценка на стоката:

DEN 349.12
Достапност
Производот е достапен

Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Материјал : Не'рѓосувачки челик. Дијаметар на жица : 0,8мм. Надворешен дијаметар : 8мм. Големина : Дијаметар на жица × Надворешен дијаметар × Должина. Има силна антиоксидација, анти-киселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Дијаметар на жица : 0,8мм. Надворешен дијаметар : 8мм. Големина : Дијаметар на жица × Надворешен дијаметар × Должина. Секоја пролет е внимателно дизајнирана за да обезбеди највисок квалитет, мерач и калеми за најбезбедни, најсилни и најотпорни извори. може да се прилагоди според вашите потреби! Пролетта на компресија е обично калем жица, како што е жица и има фиксен дијаметар на жица. Изворите на компресија користат повеќе отворени калеми за да обезбедат отпорност на надворешни оптоварувања (на пример, гравитационите компресии на тркалата или душеците на телото на телото). Тоа е, тие притискаат назад за да се спротивстават на надворешниот притисок. Пролетта на компресија е обично калем жица, како што е жица и има фиксен дијаметар на жица. Покрај тоа, постојат извори на конусна компресија или комбинација на конусни и директно извори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката