.

.

Дакин Индо Сурфање И Сонце Шапка

Дакин Индо Сурфање И Сонце Шапка

Оценка на стоката:

DEN 719.20
Достапност
Производот е достапен

100% Полиестер Затворање на врвка. Миење Раце Само. Пловечка капа наменета за употреба на вода, UPF 50+. Работ се превртува за веслање, Отстранливи продавници за заштита на вратот внатре во капа, Прилагодлив ремен за брадата. Кршење бранови или рамна вода, треба да создадете своја сенка на водата. Нашата Индо Капа за Сурфање обезбедува водоотпорно покривање на сонцето и сигурно вклопување за сурфање, СУП и плови. Складираниот размавта нуди дополнителна покриеност на вратот долги денови на вода, додека влошките од раб од пена ја одржуваат во живот доколку се извлече.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката