.

.

Автомобил Заден Поглед Камера &засилувач; НОЌНА Визија HD CCD Водоотпорен &засилувач; Шок-Камера За Nissan Altima/Latio/Tiida Седан/Максима/Teana

Автомобил Заден Поглед Камера &засилувач; НОЌНА Визија HD CCD Водоотпорен &засилувач; Шок-Камера За Nissan Altima/Latio/Tiida Седан/Максима/Teana

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

1 Висока дефиниција и 170 степен широк агли на гледање. со добра водоотпорна функција. Со својот елегантен и современ дизајн, оваа камера е многу популарна. Изработени од висококвалитетен и издржлив материјал. Неговиот едноставен и скромен дизајн и малата големина нема да привлечат внимание. Камера За заден Поглед на автомобилот/Резервна Камера За Паркирање/Светлосна Ламба За Регистарска Табличка HD Ccd Ноќно Гледање + Водоотпорен + Отпорен На Удари + Висок Квалитет + Широк Агол Забелешка : Почитуван клиент, Оваа Задна Камера За Автомобил во боја е висококвалитетна камера во боја. Со широки агли на гледање со Висока дефиниција и добри водоотпорни функции, помагаат да се намалат инцидентите и несреќите.Ве молиме, проверете ги фотографиите со големина на камерата пред да нарачате, ако не бидете сигурни, затоа проверете ја големината на камерата со големината на положбата на сијалицата на вашата регистарска табличка и rca жолтиот приклучок за да избегнете грешка. Или оставете порака до системот за пораки. Автомобилска камера за следниве модели : За Нисан Алтима Л32А Седан 2007~2012 За Нисан Алтима Д32 Купе 2008~2012 За Нисан Алтима Л33 2013~2015 За Нисан Максима А34 2003~2008 За Нисан Максима А35 2009~2014 За Нисан Тима Ј31 2003~2008 за нисан теана ј32 2009~2013 За Нисан Тиида 4д Ц11 2004~2012 За Нисан Лацио Седан 2011~2014 Спецификација : 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката