.

.

Аранжман Колекции Коктел/Пијалаци Хартија Салфетки, 20-Брои, Подлец Да

Аранжман Колекции Коктел/Пијалаци Хартија Салфетки, 20-Брои, Подлец Да

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

САЛФЕТКИ ЗА ПИЈАЛАЦИ : Повеќебојна салфетка со дизајн на акварел и "Подлец Да!"во златна фолија букви 20-ПАКУВАЈТЕ САЛФЕТКИ, секоја салфетка има димензии 5 х 5-инчи. ВИСОК КВАЛИТЕТ, изработен со густа, издржлива хартија со меко чувство. ПОБАРАЈТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ забави и забавни материјали за родендени, тушеви за бебиња, празници, свадби и многу повеќе, вклучувајќи координирање салфетки, тамблери и стакларија од Колекции На Аранжмани. НИКОГАШ НЕ ПРОПУШТАЈТЕ МОЖНОСТ да ПРОСЛАВИТЕ : Со Наклонети Колекции Од Креативни Брендови каде што сме посветени на поврзување на пријателите и семејствата преку создавање подароци за барвер и додатоци за да додадете допир на стил и сјај на забавите и секој ден прилики. Никогаш не пропуштајте можност да славите, бидејќи во Колекциите На Аранжмани секој ден е забава! Колекциите на аранжмани се бренд за животен стил посветен на поврзување на пријателите и семејството преку секојдневните прослави во животот. Ве покривме, од собирање на вашите девојки на чаша вино (или две) до курирање неверојатна моминска вечер за вашиот нововерижен пријател. Во Колекциите На Аранжмани, создаваме барвер за подароци и додатоци кои лесно се координираат со секој аспект од вашиот живот, секогаш со допир на сјај и стил.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката