.

.

Sizonjoy Меур Машина Автоматски Меур Вентилатор, 10000+ Меурчиња Во Минута со 2 Брзини, 8 Стапчиња Меур Производител, приклучок или Батерии Меурчиња Летни Играчки За Роден?

Sizonjoy Меур Машина Автоматски Меур Вентилатор, 10000+ Меурчиња Во Минута со 2 Брзини, 8 Стапчиња Меур Производител, приклучок или Батерии

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

МОЖЕ да користи USB приклучок во банка за напојување или да се напојува со 4 батерии (Не Се Вклучени) или приклучок, што може да ужива во машината за дување меурчиња на ова дете во затворени простории или на отворено За подобар ефект на меурчиња, ве молиме додадете течност со меурчиња што го надминува дното на кругот на меурчиња и користете Адаптер за Појавување (DC5 V-2 A). Со својот континуиран прилив на меурчиња, тој обезбедува забавен и интерактивен начин за миленичињата да вежбаат и да го вклучат својот природен инстинкт за играње. хетер тоа е куче, мачка или кој било друг крзнен пријател, тие сигурно ќе имаат експлозија бркање и пукање меурчиња со подарок за машина за меурчиња!.000+ Меурчиња Во Минута ● Во Споредба со другите производители на меурчиња, нашата машина за меурчиња опремена со 8 стапчиња за вртење и 2 брзини, кои дуваат илјадници меурчиња за неколку минути. Заштедете време и забавувајте се повеќе, совршено за забави и настани. ●Премиум Абс Материјал Е Изработен од висококвалитетен АБС материјал, издржлив и нетоксичен, осигурувајќи дека вашата машина за МЕУРЧИЊА ќе издржи честа употреба и долготрајна употреба. Дајте им на вашите малечки магично и незаборавно време за играње со детето со играчки со меурчиња. €Разноврсни Опции За Напојување ●Искусете ја разноврсноста на нашата машина за меурчиња за деца со три опции за напојување - вклучете ја, користете батерии или однесете ја во движење со енергетска банка! Уживајте во меурчиња во затворени простории, на отворено или во движење. Подгответе се за неограничен меур забава со овој митралез меур. ●Голем Капацитет За Бескрајна Забава ● со капацитет за раствор на меур од 300 мл, нашата машина за меурчиња за мали деца 1-3 овозможува часови забава со меурчиња без потреба од постојано полнење, што го прави совршен за забави и настани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката