.

.

Прокос ПР91350 Гарланд Среќен Роденден Бубамара, Мулти-Обоени, Таља Уника

Прокос ПР91350 Гарланд Среќен Роденден Бубамара, Мулти-Обоени, Таља Уника

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Добар квалитет на производот Произведено Во Италија. Добар квалитет на производот. Произведено Во Италија. Интензивно работиме на уредување на производите со поле на стекнатите вештини во текот на нашите искуства. Наметнуваме исклучително добри стандарди за квалитет и голем дух на иницијатива во истражувањето и развојот на суровините и добавувачите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката