.

.

Модни Рачно Изработени Чанти Од Вистинска Кожа Горната Рачка Тоте голема актовка канцелариски компјутерски Лаптоп Чанти за мажи жени

Модни Рачно Изработени Чанти Од Вистинска Кожа Горната Рачка Тоте голема актовка канцелариски компјутерски Лаптоп Чанти за мажи жени

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Рачно зашиена нишка, силна и издржлива Рачно нанесуваат дизајн на боја, вратете ја текстурата на кожата. Дизајнери На Модни Производи. Ние Го Дизајнираме Она што ви Треба. Нов Дизајн, Нов Производ, НОВ Живот!. 24 ч по продажбата. Висококвалитетна кожа. Одбијте непријатни материјали. Јасна Текстура, вратете ја природната боја на кожата. Да, сите наши чанти се изработени од 100% кожа и рачно нанесуваат, што ги прави да изгледаат ретро и привлечно. Лесно може да се вклопи под седиштето На Американ Ерлајнс, Југозападен Ерлајнс, Делта Airејс. И се вклопува во надземната канта На Јунајтед Ерлајнс. Да, имаме тврд дизајн на дното, кој може да стои исправено на работната површина. Ние ќе одговориме на вашите прашања онлајн 24 часа на ден за да ве направиме 100% задоволни. Висококвалитетен Материјал : Изработен Од вистинска крава кожа, со издржлив и извонреден златен хардвер и декоративни двојни прстени кругови ја прави чантата гроздобер, елегантен и класичен. Подарок од висок степен за дами или или деловни партнери На Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Нова година, годишнини итн. Дизајн со голем Капацитет : џебовите со Различни големини се доволни за да ги одржат вашите најважни работи како што се книги А4, чадор, картички, лаптоп од 14 инчи итн., да ги одржуваат вашите дневни потреби во ред и да го направат погодно пристапот до предметите во секое време. Услуга по Продажбата : ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите и стоки со врвен квалитет, доколку не сте задоволни со нашиот производ или услуга, слободно контактирајте не. Исклучителни детали и Квалитетен хардвер : Подебела рачка, цврста и силна носивост. Совршено кроење, усогласување на локомотивата. Висококвалитетен патент, чувство на мазност, подобрување на одделението. Висококвалитетно затворање на хардверски патент, користејќи полирање со челична јонска облога, спречувајќи паѓање на припадниците. ●Повеќе прилики И Практичен Подарок : со класичен дизајн и одличен квалитет, оваа чанта и чанта се погодни за шопинг, патување, забави или работа. Тоа е исто така совршен подарок за вашата сопруга, мајка или пријатели. Висококвалитетен Материјал : Изработен Од вистинска крава кожа, со издржлив и извонреден златен хардвер и декоративни двојни прстени кругови ја прави чантата гроздобер, елегантен и класичен. Подарок од висок степен за дами или или деловни партнери На Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Нова година, годишнини итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката