.

.

KICS W5030W1WTS 30mm Широк Нишка Тркало Растојание

KICS W5030W1WTS 30mm Широк Нишка Тркало Растојание

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Произведено Од алуминиум на авиони Т6061 Уникатен систем навртки навртки. ЈВЛ тестиран за безбедност. Системот За Единици За Растојание На Шарите Kics Shide е произведен ОД Алуминиум НА Авиони 6 G061. Единствениот систем за навртки за навртки е достапен за 10 милиметри, 15 милиметри, 20 милиметри, 25 милиметри и 30 милиметарски ширини. ЈВЛ тестиран за безбедност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката