.

.

Декорација На Фиоката За Меморијалниот Ден на јопвкуин, Убаво Дизајнирана Непречено Удобна Декорација На Денот На Независноста На Допир Дрвена Декорација За Фарм?

Декорација На Фиоката За Меморијалниот Ден на јопвкуин, Убаво Дизајнирана Непречено Удобна Декорација На Денот На Независноста На Допир Дрвена

Оценка на стоката:

DEN 1168.00
Достапност
Производот е достапен

Сет За Декорација на слоевит Послужавник : пакетот содржи различни стилови на украси, симпатични и елегантни, погодни за украсување на вашите слоевити послужавници Цврсто и Издржливо : Прифатете врвно композитно дрво, имајте добра стабилност и издржливост, непречено без бруси, удобно за допир, без деформација, добра форма, може да се одржува во добра состојба долго време. Прекрасно Дизајниран : Со сина, црвена и бела боја, моделот е прекрасно дизајниран, добро одговара на темата на празничната. Погодна Пригода : Совршена За секоја патриотска пригода како Што се Претседателските Избори, 4 јули, Денот На Ветераните, Денот на Споменот, Денот На Независноста итн., може да се стави на фарма слоевит послужавник, партија маса, итн. Одлични Подароци : можете да направите убави и шармантни подароци за вашето семејство, пријател, роднина, сосед, колега и соученик на нивните родендени, загревање на куќата итн., ќе им донесе топлина и удобност. Сет За Декорација на слоевит Послужавник : пакетот содржи различни стилови на украси, симпатични и елегантни, погодни за украсување на вашите слоевити послужавници. Цврсто и Издржливо : Прифатете врвно композитно дрво, имајте добра стабилност и издржливост, непречено без бруси, удобно за допир, без деформација, добра форма, може да се одржува во добра состојба долго време. Прекрасно Дизајниран : Со сина, црвена и бела боја, моделот е прекрасно дизајниран, добро одговара на темата на празничната. Погодна Пригода : Совршена За секоја патриотска пригода како Што се Претседателските Избори, 4 јули, Денот На Ветераните, Денот на Споменот, Денот На Независноста итн., може да се стави на фарма слоевит послужавник, партија маса, итн. Одлични Подароци : можете да направите убави и шармантни подароци за вашето семејство, пријател, роднина, сосед, колега и соученик на нивните родендени, загревање на куќата итн., ќе им донесе топлина и удобност. Сет За Декорација на слоевит Послужавник : пакетот содржи различни стилови на украси, симпатични и елегантни, погодни за украсување на вашите слоевити послужавници.

Декларирани спецификации

Item Type:
 Independence Day Wooden Decoration
Material:
Composite Wood
Package List:
1 xIndependence Day Wooden Decoration (13 Accessories in Total)or:
1 xIndependence Day Wooden Decoration (12 Accessories in Total)or:
1 xIndependence Day Wooden Decoration (14 Accessories in Total)or:
1 xIndependence Day Wooden Decoration (15 Accessories in Total) :

Комплементите на стоката