.

.

Хулка Женски Кристал Реси Реси Латински Танц Фустан Шпагети Ремени Фустан Од Трико Без Грб

Хулка Женски Кристал Реси Реси Латински Танц Фустан Шпагети Ремени Фустан Од Трико Без Грб

Оценка на стоката:

DEN 203.04
Достапност
Производот е достапен

Полиестер, Најлон Затворање на врвка. Миење Раце Само. [Повеќе Избори] Крст крст назад или без грб, многу убава и шармантна кога танцувате. [Мека Ткаенина] Изработена од висококвалитетна ткаенина, мека, дише и удобна за носење. [Нивоа Раб] Реследник фустан, кристал или светки декор, прилагодливи шпагети ремен. [Вградено трико] Избегнувајте срам кога танцувате, подобро покажете ја вашата убавина и елеганција. [Прилики] Совршен За Латински Танц, Самба, Ча-ча, сценски перформанси и натпревар. Полиестер, Најлон. Затворање на врвка. Миење Раце Само. [Повеќе Избори] Крст крст назад или без грб, многу убава и шармантна кога танцувате. [Мека Ткаенина] Изработена од висококвалитетна ткаенина, мека, дише и удобна за носење. [Нивоа Раб] Реследник фустан, кристал или светки декор, прилагодливи шпагети ремен. [Вградено трико] Избегнувајте срам кога танцувате, подобро покажете ја вашата убавина и елеганција. [Прилики] Совршен За Латински Танц, Самба, Ча-ча, сценски перформанси и натпревар. Сетот Вклучува : 1x Танц Фустан Состојба : Ново Без Ознака Материјал : Полиестер, Најлон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката