.

.

Алипис 2 парчиња Крем За Печење Украсување Загради Пустини Домашна Шведска Маса Слатки Бонбони Држач За Раце Десерт Издржлива Храна Француски Решетки Колачи Практ

Алипис 2 парчиња Крем За Печење Украсување Загради Пустини Домашна Шведска Маса Слатки Бонбони Држач За Раце Десерт Издржлива

Оценка на стоката:

DEN 305.60
Достапност
Производот е достапен

железо Држач за Кекси За Сладолед : овој држач за сладолед ќе го спречи истурањето на сладоледот и тоа е. Решетка За Прикажување Храна : овој држач е дизајниран еднаш да држи 4 парчиња конуси за сладолед. Држач за метална Торта : Правењето десерти од конус никогаш не било полесно со Нашиот Држач за Конус За Сладолед. Нашиот штанд за десерти изгледа импресивно за прием на десерт и вашите гости ќе бидат воодушевени од дисплејот. Држач За Конус За Помфрит : Стабилен Држач За Сладолед Едноставен Држач За Дисплеј За Железен Сладолед. Дисплеј За Конус За Сладолед : Држач За Конус За Сладолед Држач За Конус За Вафли Држач За Дисплеј За Суши Рачна Ролна Решетка За Пуканки Десерт Поддршка За Роденденска Свадбена Забава Материјали. Држач за Кекси За Сладолед : овој држач за сладолед ќе го спречи истурањето на сладоледот и тоа е. Решетка За Прикажување Храна : овој држач е дизајниран еднаш да држи 4 парчиња конуси за сладолед. Држач за метална Торта : Правењето десерти од конус никогаш не било полесно со Нашиот Држач за Конус За Сладолед. Нашиот штанд за десерти изгледа импресивно за прием на десерт и вашите гости ќе бидат воодушевени од дисплејот. Држач За Конус За Помфрит : Стабилен Држач За Сладолед Едноставен Држач За Дисплеј За Железен Сладолед. Дисплеј За Конус За Сладолед : Држач За Конус За Сладолед Држач За Конус За Вафли Држач За Дисплеј За Суши Рачна Ролна Решетка За Пуканки Десерт Поддршка За Роденденска Свадбена Забава Материјали. Пакет Листа 2 х Карактеристики на држачот за сладолед-Произведен со супериорен материјал кој е издржлив и цврст држач за торта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката