.

.

Штанд за Кекси од 3 Нивоа, Слатки Панди Беспрекорни Пластични Чинии За Десерти Кои Служат Штанд За Роденденска Чајна Забава Туш За Бебиња и Украси За Венчавки

Штанд за Кекси од 3 Нивоа, Слатки Панди Беспрекорни Пластични Чинии За Десерти Кои Служат Штанд За Роденденска Чајна Забава Туш За Бебиња и

Оценка на стоката:

DEN 639.68
Достапност
Производот е достапен

Материјал За Одделение за храна - нашиот штанд за кекси е изработен од пластика за храна, безбедна и заштита на животната средина, стабилна и лесна, повеќекратна употреба и лесна за чистење Совршен држач за дисплеј за ставање кекси, овошје, пециво, колачиња, бонбони, десерти, закуски, бонбони итн. Димензија на 3 Тркалезни Плочи-дијаметар на горната плоча : 8,26"; дијаметар на средната плоча 9,44"; долниот дијаметар : 10,62". Секоја чинија е дизајнирана со подигната страна, што ги спречува вашите десерти да испаднат. Елегантен Стил - овој нивоа на штандови за сервирање има златни акценти и симпатичен и уникатен принт во центарот на секоја чинија, изгледа посебно и привлечно; може да се совпадне со разни мебел, да го подобри вашиот домашен стил и да ги импресионира вашите гости. Лесно Се Склопува - овој држач за десерти од 3 нивоа е лесен за инсталирање и не бара алатки, само соберете ги завртките и металните потпори заедно и затегнете сѐ. Исто така, погодно е да се распадне кога не се користи, лесно за складирање. Широко Примена-Идеален штанд за торта за внатрешна и надворешна употреба; совршена стилска декорација за многу прилики : свадба, роденденска забава, свршувачка, попладневен чај, туш за бебиња, дипломирање, одмор, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. 3-Ниво Cupcake Штанд Пластични Торта Штанд Десерт Плочи Колачиња Овошје Бонбони Прикажи Кула За Роденден, Чај Партија, Бебе Туш, Festival Our убаво елегантен десерт служат решетката не само уредно прикажување на вашиот десерти, но импресионира вашите гости и да ја направат вашата маса различни форма други.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката