.

.

ШЕНКАНГ СИНА Џеб Случај Погоден за iPhone 14 Змија Кобра Уметност-41 Пари&засилувач; Лична КАРТА Картичка Слотови Паричник Kickstand Мултифункционален Мобилен Телефон Случ?

ШЕНКАНГ СИНА Џеб Случај Погоден за iPhone 14 Змија Кобра Уметност-41 Пари&засилувач; Лична КАРТА Картичка Слотови Паричник Kickstand

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

[Телефон Модел] : ZHONGXINSW iphone 14 паричник случај со специјални Змија Cobra Уметност - 41 шема, носат телефон, картички, ПРОЕКТ, пари итн [Дизајн] : Одличен дизајн со повеќе слотови за картички кои го исполнуваат вашето секојдневие, отстранлив ремен и копче за прицврстување за безбедно затворање лесен пристап. [Карактеристики] : Мултифункционален со штанд за вашиот погодност за гледање филм и видео разговор. [Материјал] : кожата СТП која е нетоксична, еколошки материјал обезбедува силна заштита од удари, оштетувања, прашина и гребнатини. [Гаранција] : 1 година безусловно враќање или бесплатно заменете ако неисправни или какви било проблеми со квалитетот. [Телефон Модел] : ZHONGXINSW iphone 14 паричник случај со специјални Змија Cobra Уметност - 41 шема, носат телефон, картички, ПРОЕКТ, пари итн. [Дизајн] : Одличен дизајн со повеќе слотови за картички кои го исполнуваат вашето секојдневие, отстранлив ремен и копче за прицврстување за безбедно затворање лесен пристап. [Карактеристики] : Мултифункционален со штанд за вашиот погодност за гледање филм и видео разговор. [Материјал] : кожата СТП која е нетоксична, еколошки материјал обезбедува силна заштита од удари, оштетувања, прашина и гребнатини. [Гаранција] : 1 година безусловно враќање или бесплатно заменете ако неисправни или какви било проблеми со квалитетот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката