.

.

DULPLAY Mini USB Вентилатор, USB Напојуван Вентилатор, Личен Вентилатор, Студентски Дом Цртан ФИЛМ USB Биро За Полнење Тивка Канцеларија За Вентилатори Дома Лето Надвор-B 25x15x1

DULPLAY Mini USB Вентилатор, USB Напојуван Вентилатор, Личен Вентилатор, Студентски Дом Цртан ФИЛМ USB Биро За Полнење Тивка Канцеларија

Оценка на стоката:

DEN 1004.80
Достапност
Производот е достапен

Поставување На Една Брзина Со Прекинувач, Тивко Работење И Ви Донесе Најмногу Меко Искуство Со Ветерот МИНИ Клип И БИРО USB Личен ВЕНТИЛАТОР Дизајниран За Лична Употреба На Просторот, ОВОЈ ВЕНТИЛАТОР Може да биде Поставен или Исечен на Вашето Биро или Маса за Ладење во Секоја ситуација. Внатрешно : МОЖЕТЕ да го преклопите ВЕНТИЛАТОРОТ и да го ставите на работната маса на компјутерот за подобро да уживате во слободното време(играјте игри, одете во кино, Читајте книги и така натаму). Кога ќе излезете надвор, можете да го ставите во торбата со вас, Особено погодна за летни патувања или спортови на отворено, можете да ја однесете насекаде. Ако имате какви било прашања во врска со ВЕНТИЛАТОРОТ, слободно контактирајте не и ние сме подготвени да ги решиме сите проблеми за вас. Оваа Единица е Повеќе од ВЕНТИЛАТОР за Биро, ВЕНТИЛАТОР за Батерии, НАДВОРЕШЕН ВЕНТИЛАТОР. Користете го Додека Студирате, Работите, Спиете,Играте Компјутерски Игри или Одите На Плажа, Пикник, Спортски Настани, Кампување, Пешачење или ранец. Го Поседувате, Го Истражувате! Пренослив и Компактен-мал (25 * 15 * 15 См) И Исклучителна, Лесно Се Става во Торба внатре. Совршен за Активности на Отворено И Патување, Или Само Ставете го на работната површина. Силен Ветер : Благодарение на Најновата Динамична Технологија, Максималната Брзина на Вртење НА ВЕНТИЛАТОРОТ Пристигнува до 3200 вртежи во минута. Повеќе Проток на Воздух, Но Помалку бучава. Извор на енергија : ОВОЈ ВЕНТИЛАТОР е USB порта модел на Полнење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката