.

.

Mofiz Women'sенски плус големина пешачење карго панталони лесни брзи суви џогери Атлетски тренингот на отворено патенти џебови панталони

Mofiz Women'sенски плус големина пешачење карго панталони лесни брзи суви џогери Атлетски тренингот на отворено патенти џебови панталони

Оценка на стоката:

DEN 527.84
Достапност
Производот е достапен

92% полиестер, 8% спандекс Затворање на влечење. 【Брза сува ткаенина】 : Plusенски плус големина за пешачење со големина на лесна, брза, дише и вода отпорна на вода, овие карго панталони ве одржуваат ладни и свежи цел ден. 【Еластична половината】 : Товарни панталони со големина на жени со еластична половината и прилагодливо влечење го олеснува добро да го вклопите вашето тело. Еластичниот дизајн на половината овозможува целосен опсег на движење за целиот ден удобност. 【3 џебови】 : 2 предни џебови на патент, доволно големи и длабоки за да се одржи телефон. 1 џебови од патент на бутот може да има важни работи како клучеви за кредитни картички. 【Манжетни за глуждот】 : Истепените манжетни со ребрести глуждови ја чуваат должината на нозете, дизајнот на лабави зацрвени нозе се погодни за обични или атлетски. 【Повод】 : Совршено за џогирање, дневна, трчање, пешачење, атлетски, вежбање, тренингот, фитнес, трчање работи и други спортови што ви се допаѓаат. Панталоните со големина на жени плус се изработени од 92% полиестер, 8% спандекс. Лесен, брз сув, дишење и отпорен на вода, одржувајте се ладни и свежи цел ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката