.

.

Frigidaire EFIC235-Amz Countertop Crunchy Chewable Nugget Ice Maker, 44 bs на ден, функција за само чистење

Frigidaire EFIC235-Amz Countertop Crunchy Chewable Nugget Ice Maker, 44 bs на ден, функција за само чистење

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Белешка : Проверете ја димензијата и тежината на производот на производот и потврдете дека одговара на вашиот простор Големина на countertop : Со елегантен дизајн, EFIC235 ќе ги воодушеви вашите гости пред да го пробаат и вкусниот мраз што го прави. Добро со големина за секој countertop во вашиот дом. Брзо и моќно : За само 15 минути, ќе уживате во мек, крцкав мраз, исто како и мразот што го сакате од вашиот омилен ресторан. Преносен : Компактни приклучоци за дизајн на countertop во кој било електричен излез дома и може да дојде со вас до следното кампување или задната врата. Не е потребна вода за вода. Висок капацитет : произведува 44 фунти. на мраз на ден, а корпата има 3 фунти. Автоматски : Како што се топи мразот, водата се враќа во резервоарот, каде што едноставно ќе се врати во повеќе мраз. Белешка : Проверете ја димензијата и тежината на производот на производот и потврдете дека одговара на вашиот простор. Големина на countertop : Со елегантен дизајн, EFIC235 ќе ги воодушеви вашите гости пред да го пробаат и вкусниот мраз што го прави. Добро со големина за секој countertop во вашиот дом. Брзо и моќно : За само 15 минути, ќе уживате во мек, крцкав мраз, исто како и мразот што го сакате од вашиот омилен ресторан. Преносен : Компактни приклучоци за дизајн на countertop во кој било електричен излез дома и може да дојде со вас до следното кампување или задната врата. Не е потребна вода за вода. Висок капацитет : произведува 44 фунти. на мраз на ден, а корпата има 3 фунти. Автоматски : Како што се топи мразот, водата се враќа во резервоарот, каде што едноставно ќе се врати во повеќе мраз. • Единствени меки, но сепак крцкави грутки што лебдат во вашиот омилен пијалок • 10‐15 минути до прва грутка мраз • Облик на мраз : Chewе џвакајте квадратни крцкави грутки • Компактни приклучоци за дизајн на countertop во кој било електричен излез дома и може да дојдат со вас до следниот Кампување или забава за кампување - Совршена големина за кој било countertop во вашиот дом • Брза и моќна • Не е потребна вода, само вклучете ја во кој било заземјен (стандарден) заземјен (стандарден) електричен излез и пополнете го резервоарот со вода • Капацитет : Зачува до 3 фунти .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката