.

.

Женски западни грди Божиќни кошули Смешни графички маички кошули со снегулка од снегулка лабава летни есенски врвови

Женски западни грди Божиќни кошули Смешни графички маички кошули со снегулка од снегулка лабава летни есенски врвови

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

◆ Материјал : Висококвалитетен памук, полиестер, 【Белешка】 Големината работи мала, проверете ја табелата со големина пред да купите и изберете 1-2 големина нагоре Ако не сте сигурни за големината, испратете ни порака. ◆ Карактеристики : Долги ракави, маички за вратот на екипажот, врвови за вежбање/боја на тренингот/боја/основни врвови/обични врвови на туники за хеланки/графички маички/сончоглед кошули за жени. ◆ Лесно е да се совпаднете со вашите омилени слаби фармерки, џемпери џемпери, дното на bellвончето, летните шорцеви. Добро за Божиќ, Денот на вineубените, 4 -ти јули, патувања, обични, спортови, плажа, кампување, риболов активисти или секојдневен живот. ◆ Дневно лабава вклопување на врвовите на туниката; womens long sleeve vneck tshirt/hoodie sweatshirt /oversized denim jeckets/waffle knit tuni tops/workout tops for leggings/ tie dye color block/ round neck / long sleeve / lightweight thin / loose / causal slouchy loose fit / perfect for spring, summer, есен, зима. ◆ Суви, алишта, машина за перење / миење на машината во ладна вода. Висат суво и ниско железо доколку е потребно. Лесна категорија со качулка со качулка, карирана кошула, карирана кошула за жени, лежерна крема од сончоглед, графички маички, тенок, вклопуваат модни летни врвови, плус блузи со големина. ◆ Класични жени со долги ракави маица/летни есенски врвови/дуксери за дуксери/обични блејзери/плус големина на големината. Грејт да се совпаѓаат со фармерки, каприс, здолништа, хеланки, џемпери, панталони. Висок обичен моден краток ракав смешно симпатично копче за пливање, надолу фустан, црно бело бело хавајски спорт, кој работи атлетски мускулен тренинг, работа салата западни обични летни кошули. ◆ Летните врвови за жени / женски кратки ракави графички маички / блуза за боја / лесна качулка со целосна патент / ладно рамо врвови / јака од скут / карирана фланелна кошула / мода стилски / обичен долг ракав / мек / надвор од рамото / преголемо / преголемо / лабава вклопување / за пролетно лето есен зима. womens mens sweatshirts hoodie jumper pullover sweater tops sweaters hooded beach towels hooded sweatshirt men hooded cat tops for women hair tool tops for women sexy tops for teen girls casual summer tops for women plus size sweaters for women men cardigans jacket long hooded lightweight hoodies women oversized sweater палто јакна џемпер деца сива качулка графичка зелена худи сива качулка црвена качулка xl дуксери момчиња жолто црна боја. linen pants for women cotton capri leggings for women jeans for women work trousers for women shorts for under dresses women anti chafing Summer Pants for Women Casual Lightweight capri leggings for women tummy control plus Size Casual Pants for Women 3x Women Business Casual Pants plus Size Summer Short Панталони за жени кои се случајни. женски дуксери случајни лесни зимски есен, топло ветерница, палтовер, џемпер, џемпер, плус големина, врвови, лесни лесни лесни зими со целосна зипска ветерница, водоотпорен зимски пролет, есенско руно, наредени шерпа, руше, со качулка, со голема мерка, бојата за обетки, лабава боја, лабава боја, лабава маичка за џемпери. ◆ Материјал : Висококвалитетен памук, полиестер, 【Белешка】 Големината работи мала, проверете ја табелата со големина пред да купите и изберете 1-2 големина нагоре. Ако не сте сигурни за големината, испратете ни порака. ◆ Карактеристики : Долги ракави, маички за вратот на екипажот, врвови за вежбање/боја на тренингот/боја/основни врвови/обични врвови на туники за хеланки/графички маички/сончоглед кошули за жени. ◆ Лесно е да се совпаднете со вашите омилени слаби фармерки, џемпери џемпери, дното на bellвончето, летните шорцеви. Добро за Божиќ, Денот на вineубените, 4 -ти јули, патувања, обични, спортови, плажа, кампување, риболов активисти или секојдневен живот. ◆ Дневно лабава вклопување на врвовите на туниката; womens long sleeve vneck tshirt/hoodie sweatshirt /oversized denim jeckets/waffle knit tuni tops/workout tops for leggings/ tie dye color block/ round neck / long sleeve / lightweight thin / loose / causal slouchy loose fit / perfect for spring, summer, есен, зима. ◆ Суви, алишта, машина за перење / миење на машината во ладна вода. Висат суво и ниско железо доколку е потребно. Лесна категорија со качулка со качулка, карирана кошула, карирана кошула за жени, лежерна крема од сончоглед, графички маички, тенок, вклопуваат модни летни врвови, плус блузи со големина. ◆ Класични жени со долги ракави маица/летни есенски врвови/дуксери за дуксери/обични блејзери/плус големина на големината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката