.

.

Димре Седум пулсна енергија нараквица Лапис Лазули Тигар Око ткаени јога тркало Анеклет брада нараквица 3 парчиња whysfx

Димре Седум пулсна енергија нараквица Лапис Лазули Тигар Око ткаени јога тркало Анеклет брада нараквица 3 парчиња whysfx

Оценка на стоката:

DEN 250.72
Достапност
Производот е достапен

Е познато дека го подобрува метаболизмот и циркулацијата на крвта кои промовираат брзо и здраво губење на тежината Најважниот ефект е да се намали стресот, негативните емоции и нарушувањата на крвниот притисок. Повторете ја болката во зглобовите. Може да апсорбира негативна енергија, да ја подобри човечката виталност, физичката сила и целокупната виталност. Нашите магнетни глуждови издржливи и не ја иритираат кожата. Нежните мониста имаат ладен допир за да им овозможат на клиентите подобро искуство со носење. Магнетните бранови минуваат низ телото кога го носите овој хематит магнетски глужд и го подобруваат физиолошкото магнетно поле на човечкото тело, го подобруваат спиењето, ги ублажуваат различните форми на болка, ги намалуваат стресот и вознемиреноста и слабеењето. Исто така, хематит е познат како лековит камен за терапија Артритис олеснување на болката во вознемиреност, енергијата на овој кристал ќе помогне да се балансира вашата аура и да се усогласат вашите корени чакри, бидејќи ја спојува енергијата на умот, телото и духот. апсорбира негативна енергија , Помогнете на спиење. Овие хематитни глупости погодни како подароци за родендени, празници, годишнини, Божиќ, Денот на вineубените и други празници на мама, пријатели, семејство, девојчиња, машки и женски пријатели, па дури и за себе, што може да помогне во слабеењето и вознемиреноста на олеснување. Е познато дека го подобрува метаболизмот и циркулацијата на крвта кои промовираат брзо и здраво губење на тежината. Најважниот ефект е да се намали стресот, негативните емоции и нарушувањата на крвниот притисок. Повторете ја болката во зглобовите. Може да апсорбира негативна енергија, да ја подобри човечката виталност, физичката сила и целокупната виталност. Нашите магнетни глуждови издржливи и не ја иритираат кожата. Нежните мониста имаат ладен допир за да им овозможат на клиентите подобро искуство со носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката