.

.

15-инчен Универзален микро-влакна кожен автомобил во воланот на воланот за обвивка со игла и нишка против лизгање на автоматско управување со црвена линија за жени D

15-инчен Универзален микро-влакна кожен автомобил во воланот на воланот за обвивка со игла и нишка против лизгање на автоматско управување

Оценка на стоката:

DEN 239.84
Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, kindубезно забележете : Оваа корица не е оригинална кожа Изработено е од кожа од микро влакна. Најистакната карактеристика на капакот е издржлива и не-опаѓачка. 3-Д дизајн на површината е корисно да се одржи воланот посилно. Тој е побезбеден за возачите. Корицата со големина од 15 инчи е погоден за околу 95 % од моделите на автомобили. Повеќето клиенти ќе изберат големина -медиум. Управувачките капаци со големина од поголема од 15,7 инчи се дизајнирани за SUV, камиони, комбиња и автобуси, итн. Се предлага да се измери надворешниот дијаметар на вашиот управувач пред да се постави нарачката. Покривот на воланот е доволно силен. Ве молиме, истегнете го цврсто со сила кога го ставате на воланот. Те молам, не грижи се. Нема да биде скршено. Капакот на воланот треба да се зашие со рака. Takeе бидат потребни околу 30-40 минути за да се заврши шиењето. Имаме видео за инструкции за инсталација на You Tube. Видеото можете да го најдете со пребарување O Shi Car на You Tube. Ве молиме, kindубезно забележете : Оваа корица не е оригинална кожа. Изработено е од кожа од микро влакна. Најистакната карактеристика на капакот е издржлива и не-опаѓачка. 3-Д дизајн на површината е корисно да се одржи воланот посилно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката