.

.

Movo Diverig3 нуркачки пакет со 2 водоотпорни LED светла - компатибилен со GoPro Hero3, Hero4, Hero5, Hero6, Hero7, Hero8 и DJI Osmo Action Cam - додатоци за Scuba за подводна камера за подводна камера

Movo Diverig3 нуркачки пакет со 2 водоотпорни LED светла - компатибилен со GoPro Hero3, Hero4, Hero5, Hero6, Hero7, Hero8 и DJI Osmo

Оценка на стоката:

DEN 1279.20
Достапност
Производот е достапен

Цврста лажица на фотоапаратот со гумени ракувања - силна лента за алуминиумска легура со жолти гумени рачни ракови е отпорна на корозија и обезбедува стабилно снимање на подводни нуркачи, како и на копно Повеќе опции за монтирање - има две ладни монтирани чевли за LED Go Pro светло, микрофон, монитор и друга опрема, како и централно монтирање на дејствување. Добро работи со Go Pro Super Suit и други додатоци за нуркање. 1-годишна гаранција : Го вративме грбот. Нашите производи се дизајнирани да ги олеснат вашите технички проблеми, а не да ги додаваат на нив. Нашата пријателска поддршка со седиште во САД е тука за да помогнеме. Случани водоотпорни LED светла - моќни 700 лумени светла што работат до 130 стапки под вода. Долготрајните, батерии што се полнат доаѓаат со USB адаптери за моќност. Три лесни поставки - режим на светла висока моќност, режим на заштеда на моќност со ниска излезна моќност и режим на Flash Strobe SOS. Секоја светлина вклучува 3 прицврстувачки филтри во боја за бело, портокалово и виолетово осветлување. Цврста лажица на фотоапаратот со гумени ракувања - силна лента за алуминиумска легура со жолти гумени рачни ракови е отпорна на корозија и обезбедува стабилно снимање на подводни нуркачи, како и на копно. Повеќе опции за монтирање - има две ладни монтирани чевли за LED Go Pro светло, микрофон, монитор и друга опрема, како и централно монтирање на дејствување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката