.

.

ЗББФСЦСБ Јас Житарици Те Сакам Смешно Врежана Лажица Со Подарок Кутија, Смешни Житни Љубовници Подароци За Тато Мајка, Годишнина Свадба Подарок, Денот На Вљубените

ЗББФСЦСБ Јас Житарици Те Сакам Смешно Врежана Лажица Со Подарок Кутија, Смешни Житни Љубовници Подароци За Тато Мајка, Годишнина Свадба

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

[Прекрасен подарок] оваа лажица има едноставна и атмосферска амбалажа за подароци тоа е совршен подарок за вашите најблиски и пријатели. Тоа е подарок за годишнина од венчавката или други годишнини. Погоден е за секојдневна употреба, семејство, празнични оброци и семејство. Вечери, забави, свадби, прослави итн. [Висококвалитетен материјал] лажицата е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, не се деформира, ' рѓа, не избледува, има мазна површина, е многу отпорна на гребење и има мазен полиран раб што нема да ја повреди устата. [Елабориран Дизајн]лажиците за вечера се внимателно дизајнирани од нас, со одлична технологија, така што моделот и текстот се совршено интегрирани со вилушката за вечера; направете ги вашите дневни оброци да се забавуваат. [Повеќенаменска лажица] оваа лажица е идеален прибор за јадење за појадок, житарици, сладолед, десерти, колачи и овошје. Исто така е многу погоден за други деликатеси како што е вкусна супа. [Големина и чистота] вкупната должина на оваа лажица е околу 7 инчи, а тежината е околу 43 гр. мазната рачка може да ја користат возрасни или деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката