.

.

Организатор на Фиоки за облека, Организатор На Облека За Гардероба Што Може Да Се Пере, 7 Мрежи Организатори На Плакари И Корпи За Складирање, Пренослив Преклопен, Л?

Организатор на Фиоки за облека, Организатор На Облека За Гардероба Што Може Да Се Пере, 7 Мрежи Организатори На Плакари И Корпи За Складирање,

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

● [Заштедете време и простор] - визуелизираната кутија за складирање мрежа е погодна за да земете облека, што во голема мера ја подобрува стапката на искористеност на облеката Може да се користи во повеќе слоеви за да ја одржите вашата гардероба и фиоки уредни и уредни. [Силна практичност] - кутијата за складирање ги задоволува вашите дневни 2 потреби за дизајн и може да се преклопи кога не се користи, правејќи ја вашата гардероба почиста и повеќе заштедува простор. ● [Висококвалитетен материјал] - мрежест најлонски материјал, фина изработка, меки шевови, издржлив. Тоа не е лесно да се деформира и не ќе пропадне по употреба. [Широка употреба] - Многу погоден за чување долна облека, чорапи, шалови, хулахопки, здолништа, Маици, фармерки или други предмети. Постојат повеќе прегради за сортирање и организирање на вашите работи и одржување на организиран простор за живеење. [Лесно за чистење]дизајнот на вентилација на решетката е хигиенски и чист, ефикасно го намалува мирисот на облеката и ја одржува облеката свежа. Густата оксфордска ткаенина ги покрива рабовите, што е силно и не е деформирано. Се препорачува рачно миење и сушење природно и избегнување директна сончева светлина. Кутија За Складирање На Преградата за фармерки, Кутија За Одвојување Мрежа За Фиоки За Облека, Организатори На Фиоки За Кеси За Складирање Облека, Организација И Карактеристики На Производот За Складирање : + Една мрежа, еден предмет, транспарентен и видлив, перат, па дури и повеќе панталони може да се видат на прв поглед. + Транспарентен и видлив, лесен за наоѓање предмети, секоја површина е транспарентна и видлива, брзо наоѓајте предмети. + Супер густа најлонска мрежеста ткаенина, густа најлонска нишка, ткаење со висока густина, силна и издржлива.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката