.

.

Годокс Лукс Постар Ретро Камера Блиц Брзинско Осветлување, GN14 1700mAh 6000K Автоматски/Рачен Режим На Блиц Пренослив Блиц Со Жешка Чевли Со Склопувачки Рефлектор Компат?

Годокс Лукс Постар Ретро Камера Блиц Брзинско Осветлување, GN14 1700mAh 6000K Автоматски/Рачен Режим На Блиц Пренослив Блиц Со Жешка

Оценка на стоката:

DEN 1104.00
Достапност
Производот е достапен

1* Ретро Блиц На Камерата 1*Торба За Складирање. 1*Кабел За Полнење. 1*Активирање Кабел. Гн (1/1 ниво) : ГН14(ИСО100, во метри). Литиумска батерија : 3,7 V 1700m Ah. Влез Параметар : 5 V ⎓ 2А. Флеш моќ : 7 нивоа : 1/1-1/64. Температура на бојата : 6000К. Фокусна должина : 28мм (фиксна вредност). Панел дисплеј : Моќ : Целосна, 1/2, 1/4, 1/8, 1/16, 1/32, 1/64. Решетка : Ф2-16. Растојание : 0,5 м, 0,7 м, 1м, 1,5 м, 2м, 3м, 4м.8 ISO100 (стандардна вредност во режим на автоматско блиц). Оптички блиц : с1 оптичка контрола / с2 оптичка контрола. Работна температура на животната средина : -10. Време на рециклирање (Макс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката