.

.

ВЕНЛИ Огноотпорен Безбеден И Водоотпорен Сеф Со Дигитална Тастатура Кубни Стапки,Ѕидни Сефови СО дебелина ОД 5 ММ

ВЕНЛИ Огноотпорен Безбеден И Водоотпорен Сеф Со Дигитална Тастатура Кубни Стапки,Ѕидни Сефови СО дебелина ОД 5 ММ

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

€ ® Ви дава доволно безбедност ● Едноставен И облик, целокупниот челик, дебели челични завртки, вградени шарки против судир за да се обезбеди безбедност на скапоценостите €●Мала големина, голем дизајн ● подвижни завртки на вратите и скриени шарки отпорни на манипулации; три грешки во лозинката автоматски даваат аларм; безбедносниот ефект е многу добар. €●Лесно за отклучување€Нов надграден електронски систем за отклучување лозинка + систем за отклучување клучеви; исто така опремен со два комплети резервни клучеви, ако не можете , сепак можете да добиете пристап. безбедност на повеќе локации овој високо безбеден сеф е идеален за употреба дома или во деловна активност. Можете да чувате пари, готовина, накит, важни документи и други скапоцености дома или во канцеларија. Qérangeration express ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 24 часа. Овој сеф е дизајниран да заштитува готовина и скапоцености и има челична врата со дебелина од 5 мм за домашна и канцелариска употреба. Ние ќе ви обезбедиме клуч за итни случаи за итен пристап.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката