.

.

Лбизчејс Случај за Т-Мобиле РЕВВЛ 6 Про 5Г 6.82 Со Слотови За Картички, Флип Фолио Кикстенд Магнетно Затворање Кожен Патент Паричник Рачен Зглоб Капак За Мажи За Т-Моби

Лбизчејс Случај за Т-Мобиле РЕВВЛ 6 Про 5Г 6.82 Со Слотови За Картички, Флип Фолио Кикстенд Магнетно Затворање Кожен Патент Паричник

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

1[ СЕ-ВО-ЕДНО ТЕНОК ДИЗАЈН] : мекото куќиште од десната страна го држи телефонот безбедно со капакот во стилот на фолио што го штити од неизбежни испакнатини и удари. Левата страна вклучува 6 слотови за картички и џеб со патент затворен со магнет;.[ЗАЧУДУВАЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ] : 6 слотови За Картички, 1 видлив слот за ЛИЧНА КАРТА,1 џеб за готовина и 1 Џеб За патент за носење готовина или сметки, кредитни картички и ЛИЧНА КАРТА на вашата фотографија. Паричникот се-во-едно е се што ви треба за да ги носите вашите најважни работи и да избегнете гломазни џебови и го одржува својот тенок профил;. [МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ .[KICKSTAND] : за љубителите на емисии и видеа, овој минималистички случај ви овозможува да го поставите телефонот во режим на пејзаж, каде и да сте.Безжично полнење компатибилен.Предлагаме да ја оставите размавта полуотворена кога вршите телефонски повик за да избегнете покривање на задниот микрофон. 100% Сосема нов, Оригинален Бренд Лбизчејс Случај, гарантиран квалитет. Изработени од висококвалитетна тпу кожа, рачно изработени и фузија стил. Целата локација на дупката е резервирана и не влијае на ефектот на употреба. Прецизни исечоци-прецизното отворање одговара на камерата, приклучокот за слушалки и УСБ-интерфејсот. Т-МОБИЛЕ РЕВВЛ 6 Про 5Г 6. Lbyzcase T-Moblie Revvl 6 Про 5 G Кожен Случај Карактеристики : . Lbyzcase T-Moblie Revvl 6 5 G Про 2022 кожен Случај пакет вклучени : . Дизајниран со 6 слотови за картички и два џеб за практично складирање на основните картички и готовина, паричник и футрола во еден стил го прави добар придружник за секојдневниот живот и службено патување. Одлично за заштита на вашиот i Phone од оштетување, истовремено минимизирајќи го вашето потпирање на традиционален паричник или чанта, нашата кутија за паричник е одлична за стилови на живот во движење кои ја ценат практичноста.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката