.

.

Helunsi 32.8ft Twisted Cover Cover Wire, Beige 18/2 крпа покриена електрична жица, 18 жица мерач со 2-спроводник покриена ламба, покриена жица покриена со ткаенина, за DIY проекти

Helunsi 32.8ft Twisted Cover Cover Wire, Beige 18/2 крпа покриена електрична жица, 18 жица мерач со 2-спроводник покриена ламба, покриена жица

Оценка на стоката:

DEN 279.84
Достапност
Производот е достапен

【Премиум материјал】 Нашата опфатена жица со тркалезна крпа на Хелунси е изработена од бакар со висока чистота покриен со калај за антиоксидација, слојот на ПВЦ изолацијата има силна изолација и отпорност на топлина, обезбедува безбедност и сигурност, сите го продолжуваат својот животен век 【Лесно работење】 Електричниот кабел покриен со Helunsi Rayon е мек и флексибилен, лесен за употреба за жици или повторно жици на вашата ретро ламба, вентилатори, wallидна светлина, радија или други мали уреди, добра замена за вашиот стар или оштетен кабел. 【Апликација】 Платно завиткано кабел е убав завршен допир за автентичен изглед. Тоа би било идеален избор за вашите проекти за осветлување на DIY и добро одговара на разни сценарија со неговиот гроздобер стил, како што се ресторани, забави, домови, барови, итн. 【Спецификација】 Хелунси ткаенина покриена ламба за ламби има строг процес на производство и исполнува разни електрични стандарди . 32,8ft (32-13/16 ') во должина од 10 метри, 2-спроводник 18 мерач жица. Номинален напон : 300 V; Погледнете ја петтата слика за да ја одредите бојата и големината што треба да ги купите. 【Поддршка на клиентите】 Helunsi Blard Wire Wire е поддржана од 2-годишна безусловна гаранција, ве молиме слободно контактирајте не доколку има проблем со производот, ние ќе стигнеме до вас најбрзо. ✈name : Helunsi Twisted ткаенина покриена жица - Опфатена жица покриена со крпа е прилично погодна за вашиот проект за DIY. Работи добро како плетенка ламба жица компатибилна со американски wallидни места/приклучоци. Во споредба со стандардниот традиционален кабел за напојување, гроздоберната ткаенина покриена со кабел може да додаде дополнителен шарм на вашето лесен фитинг или уреди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката